Surubelnita pneumatica Gatx GP-0987S-B
REVIEW-URI Surubelnita pneumatica Gatx GP-0987S-B (0)
Adauga un review
Surubelnita pneumatica profesionala cu ambreiaj si reglarea cuplului din exterior, reversibila. Are manerul imbracat in cauciuc cu striatii ce asigura o prindere buna si izoleaza impotriva senzatiei de rece.
Caracteristici
| Brand | Gatx |
|---|---|
| Tip | cu ambreiaj |
| Aspect | tip pistol |
| Cuplu | 1.1 - 10.2 Nm |
| Viteza | 1800 rpm |
| Intrare aer | 1/4" |
| Diametru furtun recomandat | 8 mm |
| Consum aer | 370 l/min |
| Presiune de lucru | 6.3 bari |










