Surubelnita pneumatica Gatx GP-0965
REVIEW-URI Surubelnita pneumatica Gatx GP-0965 (0)
Adauga un review
Surubelnita pneumatica cu impact, robusta si fiabila, permite atingerea unui cuplu mare.
Caracteristici
| Brand | Gatx |
|---|---|
| Tip | cu impact |
| Aspect | tip pistol |
| Cuplu | 57 Nm |
| Viteza | 8500 rpm |
| Lungime | 162 mm |
| Intrare aer | 1/4" |
| Diametru furtun recomandat | 8 mm |
| Consum aer | 160 l/min |
| Presiune de lucru | 6.3 bari |








