Cilindru hidraulic de tras Omega 71055
REVIEW-URI Cilindru hidraulic de tras Omega 71055 (0)
Adauga un review
Cilndru de tras hidraulic 71055 are capacitatea de tragere de 5 t si o cursa de 141 mm.
Caracteristici
| Brand | Omega |
|---|---|
| Capacitate | 5 t |
| Cursa | 141 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
| Presiune de lucru | 700 bari |
| Lungime min. | 294 mm |
| Lungime max. | 435 mm |
| Filet cilindru | 1/4" FI |
| Diametru | 58 mm |








