Cilindru hidraulic de impins Omega 55049
REVIEW-URI Cilindru hidraulic de impins Omega 55049 (0)
Adauga un review
Cilindru hidraulic de impins, practic si usor de manipulat, cu piston solid, cromat pentru prevenirea aparitiei ruginii.
Caracteristici
| Brand | Omega |
|---|---|
| Capacitate | 4 t |
| Cursa | 123 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Volum ulei | 100 cc |
| Presiune de lucru | 700 bari |
| Lungime min. | 274 mm |
| Lungime max. | 397 mm |
| Filet cilindru | 1/4" FI |
| Diametru | 38 mm |









