Agitator pneumatic Gatx GP-2685
REVIEW-URI Agitator pneumatic Gatx GP-2685 (0)
Adauga un review
Agitator pneumatic prevazut cu masa-suport cu inaltimea de aprox. 47 cm. Agitatorul are tija cu lungimea de 335 mm si 1 elice. Se poate personaliza in functie de particularitatile aplicatiei.
Caracteristici
| Brand | Gatx |
|---|---|
| Putere | 250 W |
| Viteza | 630 rpm |
| Lungime tija | 335 mm |
| Greutate | 9,5 kg |
| Intrare aer | 1/4" |
| Diametru furtun recomandat | 8 mm |
| Consum aer | 400 l/min |










