Agitator pneumatic Gatx GP-2683
REVIEW-URI Agitator pneumatic Gatx GP-2683 (0)
Adauga un review
Agitator pneumatic profesional, robust si eficient, prevazut cu sistem de prindere pe marginea butoiului/recipientului, tija de 745 mm lungime si 2 elice. Se poate personaliza in functie de particularitatile aplicatiei.
Caracteristici
| Brand | Gatx |
|---|---|
| Putere | 250 W |
| Viteza | 600 rpm |
| Lungime tija | 745 mm |
| Greutate | 9 kg |
| Intrare aer | 1/4" |
| Diametru furtun recomandat | 8 mm |
| Consum aer | 400 l/min |










